Матеріали розділу.

Роз’яснення щодо призначення субсидії, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які здійснюють догляд за дитиною до досягнення нею трирічного (шестирічного) віку.

25.06.2018

Оскільки ЄСВ за осіб, які відповідно до законодавчо-нормативних актів отримують допомогу при народженні дитини протягом трьох років (зміни з 01.07.2014 р.), сплачується органами праці та соціального захисту населення, то субсидія призначається на загальних підставах.

Ті особи, які отримуюють допомогу при народженні дитини до 6 років, після досягнення нею трирічного віку або знаходяться по догляду згідно медичного висновку, вважаються безробітними. В такому випадку, щоб отримати субсидію, даним особам потрібно сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний (2457,18 грн).

Крім того, оскільки такі особи протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії отримували допомогу при народженні дитини, то в дохід необхідно враховувати фактично отримані суми такого доходу (пп. 4 п. 12 Положення).

Автор:

Туристичні квести
Font Resize