Матеріали розділу.

Типові питання громадян, які звертаються до Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації

22.06.2018

1.Якщо будинок поділений на трьох власників і кожен із них оплачує житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки. Чи має право кожен із власників на призначення субсидії окремо?

Якщо особи, зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки, субсидія може призначатися окремо за розділеними особовими рахунками виходячи з кількості зареєстрованих осіб, які сплачують за послуги на такі рахунки за рішенням комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. При цьому до складу різних домогосподарств у межах одного житлового приміщення (будинку) не можуть входити члени однієї сім’ї.

2. Якщо я являючись безробітною працездатною особою сплачу ЄСВ за 3 міс. протягом періоду за який враховується дохід та звернуся за субсидією з жовтня, чи потрібно щомісячно сплачувати ЄСВ в період отримання субсидії?

Щомісячно сплачувати ЄСВ не потрібно. Лише двічі – для “літньої” субсидії окремо, для “зимової окремо”.

3. Зареєстрована в приватному будинку разом з дочкою, яка на протязі 9-ти років проживає за кордоном та сином, який теж більше 6 років не проживає. Субсидію я могла оформити по пред’явленню документа з-за кордону, що дочка там проживає постійно і паспорта сина. Зараз при введені нових правил мені відмовили в наданні субсидії, мотивуючи наявність осіб, які перебувають за кордоном більше 60 днів. Як отримати субсидію?

Відмова в призначенні субсидії має бути надана письмово.

Якщо вказані Вами особи сплатять ЄСВ та задекларують свій дохід за кордоном, ця інформація буде відображена в Декларації, яку ви подаєте, то у Вас є повне право оформити субсидію не на всіх прописаних, а лише фактично проживаючих. Підтверджуючі документи мають бути обов’язково.

 

 

 

Автор:

Туристичні квести
Font Resize