Матеріали розділу.

Типові питання громадян, які звертаються до Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації

20.06.2018

1. Чи має право на отримання субсидії особа, що працює на неповний робочий день, але ЄСВ з такого доходу оплачується з мінімальної заробітної плати, тобто в повному обсязі?
У такому випадку житлова субсидія призначається за рішенням комісії з питань призначення житлових субсидій.

2. Проживаю довгий час за кордоном, прописаний у батьків в Україні. Де і яку довідку мені брати про те, що я проживаю за кордоном, щоб мої батьки отримали субсидію на фактично проживаючих в квартирі?

Необхідно надати довідку з місця роботи або документ про постійне місце проживання.

3. Якщо в будинку зареєстрована пенсіонерка та неодружений безробітний син, буде субсидія чи ні?

Запропоновано два варіанти для безробітних, які не стоять на обліку в центрі зайнятості – чесно декларувати свої доходи, в тому числі отримані за кордоном та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду, або органи соцзахисту автоматично рахуватимуть таким людям працездатного віку у дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3) – якщо вони хочуть користуватися субсидією. Також необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у періоді, за який враховуються доходи у розмірі, що не менший ніж мінімальний (2457,18грн).

Автор:

Туристичні квести
Font Resize