Матеріали розділу.

забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

20.04.2018

Урядом 18.04.2018 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 280 „Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”.

Зазначеною постановою передбачено можливість виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані інвалідами внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11—14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та затверджено Порядок її виплати.

Також цим документом Уряду вносяться зміни до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Це сприятиме уникненню соціальної напруги, відновленню соціальної справедливості і забезпеченню належного рівня соціального захисту цих осіб.

Автор:

Максим on Червень 2, 2018 AT 05 pm

Добрый вечер!
Подскажите, в перечне документов есть справка с реестра соцзащиты о пользовании льготами.
Как и где её взять если мы жильё снимаем и соответственно не можем там стать на учёт и пользоватся льготами? (есть только справка впо)?

    admin on Червень 20, 2018 AT 04 pm

    До заяви додається довідка про взяття на облік ВПО (а не довідка про пільги) та кожного із членів її сімї та перебувати протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

Олег on Липень 2, 2018 AT 09 pm

Доброго дня. Працює вже ця програма? Хтось отримав вже компенсацію?

    admin on Липень 17, 2018 AT 11 am

    Доброго дня! Постанова КМУ №280 набрала чинності 18.04.2018 року.

Туристичні квести
Font Resize