Матеріали розділу.

Зустріч з спецпредставником ОБСЄ з протидії торгівлі людьми

01.06.2018

Сьогодні, 01 червня 2018 року, Чернівецьку область з офіційним візитом відвідали Спеціальний представник і координатор ОБСЄ з протидії торгівлі людьми посол Мадіна Джарбусинова та координатор програми ОБСЄ з протидії торгівлі людьми і представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Кириленко. В рамках візиту відбулась робоча зустріч з першим заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайлом Павлюком та директором Департаменту соціального захисту населення Віталієм Савкіним, керівником уповноваженого органу у сфері протидії торгівлі людьми, на якій було обговорено шляхи інтенсифікації співпраці між українською владою та ОБСЄ у сфері боротьби з незаконною торгівлею людьми. На зустрічі також була присутня начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Ганна Жебчук

Під час заходу, перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, повідомив представників ОБСЄ про роботу облдержадміністрації у сфері протидії торгівлі людьми. Зокрема про те, що за період з 2012 по 01.06.2018 у Чернівецькій області встановлено 20 статусів особам, які постраждали від торгівлі людьми. Усім громадянам, які отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, надається кваліфікована допомога відповідно до потреб постраждалої особи, у тому числі щойно затверджена одноразова матеріальна допомога з обласного бюджету області у розмірі п’яти прожиткових мінімумів.

Мадіна Джарбусинова та Олександр Кириленко привітали успішні дії Чернівецької обласної державної адміністрації у боротьбі з торгівлею людьми, було висловлено побажання щодо подальшої співпраці з керівництвом Чернівецької області та відповідальним структурним підрозділом обласної державної адміністрації в цьому напрямку.

Автор:

Туристичні квести
Font Resize